Asu Plastik|Seperatör|Termoform

Asu Plastik

1989 yılında İstanbul Tahtakale’de başlayan plastik ile olan yol arkadaşlığımız, o yıllarda standart ambalaj malzemeleri ticareti ile yürürken, 2007 yılından itibaren ürüne özel plastik ambalaj malzemesi üretimi ile bugünlere geldi.

Şimdiler de aylık 180 ton işlenmiş malzeme üretimi yapan Erenler/Sakarya'daki fabrikamızda, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, pazarlarında onları en iyi şeklide temsil edecek, ürünlerini koruyacak nitelikte mamuller üretmekteyiz.

Müşterilerimizin ürünlerine uygun plastik ambalaj malzemelerini, talepleri doğrultusunda öncelikle kalıp çalışmalarını kendi kalıphanemizde yaparak, deneme üretimi ve onay süreçlerine istinaden üretim hatlarımıza almaktayız.

Üretim aşamasında Türk Gıda Kodeksine ve Gıda ile Temas eden Ürün Yönetmeliğine uygun şartlarda işlemleri gerçekleştirmekte olup, müşterilerimiz tarafından denetime açık bir yapıdayız.

Thermoform ambalajlama da kullanılan gıdaya uygun PET – PS – PVC ve PP hammaddeden teknolojinin elverdiği imkanları son noktasında kullanarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Mükemmeli hedeflediğimiz iş hayatımızda her zaman önceliğimiz olan müşterilerimizle kurduğumuz bağı, her geçen gün güçlendirmek adına hizmetimizi “Kalite, Hijyen, Fiyat ve Zamanında Teslimat” ilkelerini benimseyerek hızlı ve sağlam adımlarla gerçekleştirmeye özen gösteriyor; hizmet ve ürün kalitemizi günden güne geliştirerek kalitenizi sürekli artırmayı ön planda tutup daimî kılmak için azimle çalışıyoruz.